Wybierz specjalizację

Wybierz kategorię, z której chcesz się dowiedzieć więcej.

Nasi lekarze

Poznaj najlepszą kadrę w Opolu, ich doświadczenie i kompetencje.

Zabiegi

Sprawdź ofertę oraz ceny operacji wykonywanych w naszym centrum medycznym.

Choroby

Dowiedz się co może Ci dolegać oraz jak możemy Ci w tym pomóc.

Maciej Miodoński

MACIEJ MIODOŃSKI

Specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej

W swojej pracy zawodowej stawia na rozwój i indywidualne podejście do pa­cjen­ta. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób nowotwo­rowych (łagodnych i złośliwych) oraz schorzeń chirurgii ogólnej. Wykonuje zabiegi tzw „małej chirurgii”, w tym diagnostykę i leczenie znamion skórnych. Na co dzień pracuje jako starszy asystent w Oddziale Chirurgii Onko­logicznej Opol­skiego Cen­trum Onko­logii, gdzie jest również członkiem zespołu BCU (Breast Cancer Unit).

Grzegorz Oszkinis

Grzegorz Oszkinis

Specjalista chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, angiologii

Prof. dr hab. med. Kierownik Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej i Naczyń, Uni­wersytetu w Opolu. Były prorektor Uni­wersytetu Me­dycznego w Poznaniu. Zawo­dowo zajmuje się takimi chorobami jak: przewlekłe niedokrwienie kończyn, stopa cukrzycowa, żylaki, pajączki, zwężenie żył biodrowych, żylaki miednicy małej, obrzęki kończyn, zespół górnego otworu klatki piersiowej oraz leczeniem ran przewlekłych.

Jacek Hobot

Jacek Hobot

Specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej

Członek towarzystw na­ukowych: Towa­rzystwo Chirurgii Polskiej - w Zarządzie, Przewo­dniczący Opol­skiego Oddziału Towa­rzy­stwa Chirurgów Polskich, Polskie Towarzy­stwa Chirurgii Naczy­niowej, Polsko-Niemieckiego Towarzy­stwa Chirurgii Naczy­niowej,